Konsept

Şani İnşaat Güvencesi İle Sizleri Kazançlı Yatırıma Davet Ediyoruz.

Kırıkkale Üniversitesi Rektörlük yerleşkesinin girişinde, Tıp Fakültesi ve Diş Hekimliği Fakültesi'nin sadece 30 metre ilerisinde yepyeni bir yaşam deneyimi sizi bekliyor. Görselliği, kullanım kolaylığı ve zengin sosyal olanaklarıyla bu proje,  Kırıkkale'nin yeni yıldızı olmaya aday!

Proje, sadece güzel bir yaşam alanı sunmakla kalmıyor, aynı zamanda ticari fırsatlarla dolu. Sosyal olanakları ve ticari işletmeleriyle kendi içinde bir dünya sunuyor. Konumu ise bölgenin en prestijli lokasyonlarından birinde, toplu ulaşım olanaklarına sadece bir adım uzaklıkta.

Bu projenin büyüsü sadece konumu ve sosyal olanaklarıyla sınırlı değil. Öğrencilere, doktorlara, memurlara ve öğretmenlere hitap eden rezidanslarımız, yatırımın konforunu en üst düzeye çıkarıyor.

2000m2 arsa üzerine kurulu bu muhteşem proje, toplamda 11.000m2 kapalı alana sahip. 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 daire ve dubleks seçenekleri, toplamda 133 adet öğrenci rezidansı ve 10 adet ticari dükkan ile size kazancın kapısını aralıyor.

Projemizde resepsiyon, yüksek tavanlı karşılama alanı, kapalı havuz, sauna, fin hamamı, fitness merkezi, jakuzi, masa tenisi, bilardo masası gibi 329m2'lik lüks sosyal olanaklar bulunuyor. Toplantı, etüt ve bilgisayar salonları gibi ortak kullanım alanları ise otel konseptinde tasarlandı.

Ayrıca, rezidanslarımızın içinde bulunan gömme davlumbaz, fırın, ocak, mutfak dolabı ve vestiyer gibi modern yaşamın vazgeçilmezleri, size ya da kiracılarınıza konforlu bir yaşamın kapısını aralıyor.

Siz Yatırımın Keyfine Bakın, Kirasını Kendisi Ödesin.

Şani İnşaat Güvencesi ile Kazançlı Yatırım Fırsatını Kaçırmayın!

Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçin

WhatsApp Bilgi Alın
©2023 Tüm Hakları Saklıdır. Şani İnşaat Projesidir.